Časté otázky a odpovědi

O užívání:

Simona
 • »Jsou některé vaše produkty vhodné pro sportovce?

Sportovci ocení zejména Koenzym Q10 econopack. V době intenzivního tréninku je koenzym Q10 vhodný od 20 let. V období před a po závodech ve zvýšené dávce. Koenzym Q10 není dopink, na jeho podání nevzniká návyk.

Pro rekreační sportovce je koenzym Q10 vhodný od 30 let. Pokud rekreačního sportovce čeká vyšší výkon než obvykle (dovolená na kolech, víkendový běh na lyžích, vícedenní cvičení aerobicu apod.), je vhodné začít užívat Q10 týden před zátěží, po dobu zátěže a 14 dní po zátěži. S přibývajícím věkem se doba užívání prodlužuje. Od 40 let je Q10 vhodný po celou sportovní sezónu. Sportujete-li celoročně, potom trvale.

Účinnost, kvalita, výběr:

 • »Produktů pro zdraví je spousta, podle čeho se mám při výběru orientovat?

U produktů pro vnitřní užití je třeba se zaměřit na kvalitu zpracování, surovinu, lékovou formu, prodejní místo a případný další servis a péči spojenou s užíváním.

Kvalita zpracování
Na obalu hledejme údaj o zpracování podle standardů pro farmaceutickou výrobu GMP (good manufacture practice). Máme tak jistotu, že produkt byl vyroben v továrně splňující standardy GMP, tj. přísná kriteria pro farmaceutické provozy zaručující spolehlivost, hodnověrnost a konsistentní kvalitu.

Užité suroviny
U některých produktů je původ suroviny sám o sobě pojem a záruka kvality. Fermentační japonský koenzym Q10 se pro svoji vysokou kvalitu a záruku čistoty používá v medicíně, v klinických studiích i v léčbě nejtěžších stádií srdečního selhání. Pro tuto svoji vlastnost nebyl fermentační japonský koenzym dosud překonán.

Léková forma
Moderní lékovou formou jsou měkké želatinové kapsle. Kapsle by měly být baleny jednotlivě v blistrech.

Ženy v lázních

Další servis
Znamená péči, kterou věnujeme dlouhodobým uživatelům. Obracíte se na nás se svými postřehy a otázkami. Pořádáme pro vás soutěže spojené s péčí o zdraví (oblíbené lázeňské pobyty, soutěže o domácí rotopedy). Velkou finanční úsporu Vám posíláme jako šesté balení zdarma.

 • »Co je GMP?

GMP (good manufacture practice, správná výrobní praxe) je soubor nařízení a kriterií, která musí splnit farmaceutický závod. Produkt, který je vyroben podle GMP splňuje ta nejpřísnější kriteria na farmaceutickou kvalitu.

 • »Co jsou klinicky ověřené účinné látky?

Látky jejichž účinnost byla prokázána lékařským výzkumem na lidských pacientech, nebo dobrovolnících.

 • »Proč je Q10 v černých kapslích?

Kapsle s Q10 by měly být tmavě zbarveny. Černé kapsle zajišťují ideální ochranu před rozkladným působením světla. Q10 je na světle nestabilní.

Procard
 • »Jaký je rozdíl mezi Procardem a CordiMAXem?

CordiMAX je vysoce kvalitní kanadský rybí tuk v kapslích. Bez rybí chuti. Doplňuje chybějící omega-3 nenasycené mastné kyseliny, EPA a DHA. Pro správnou činost srdce, mozku a cév.

ProCard poskytuje ochranný efekt omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA a DHA a navíc posiluje fyzickou kondici a vitalitu. Určen zejména uživatelům nad 50 let.

Nákupy a výhody:

 • »Jak dlouho ještě bude platit akce 5+1 zdarma pro uživatele?

Program pro dlouhodobé uživatele garantujeme dlouhodobě. Neuvažujeme o jeho zrušení. Pokud bychom chtěli program ukončit, dozvědí se to dlouhodobí uživatelé minimálně půl roku dopředu. Program jsme ještě rozšířili. Šesté balení zdarma posíláme uživatelům Koenzymu Q10 econopack i uživatelům CordiMAXu econopack.

 • »Chci využít 6. balení zdarma. Musím si koupit 5 balení najednou?

Nemusíte. Můžete nakupovat v lékárně postupně. Jakmile nasbíráte 5 kupónů, pošlete nám je nalepené na příbalovém letáku spolu s adresou, kam si přejete balení poslat. Dostanete kompletní šesté balení zdarma.

 • »Dají mi 6. zdarma v lékárně?

V lékárnách balení zdarma nevydávají. Šestá balení zdarma posíláme my.

 • »V lékárně nemají Váš produkt.

Nejrychleji můžete nakoupit zde.

Ne každá lékárna vede úplný sortiment. V dobré lékárně Vám produkt do druhého dne objednají. Pokud byste měl s objednáním problémy, napište nám dotaz, pošleme Vám adresu nejbližší lékárny, kde nakoupíte. Můžete také využít náš internetový obchod.

Zakázky pro organizace:

 • »Děláte větší zakázky pro školy, podniky?

Ano. Pokud máte zájem o větší odběr, napište nám, nebo zavolejte na tel.: 732 539 598 (Mgr. Hrbáč). Domluvíme s Vámi konkrétní objednávku. Na Vánoce, nebo k významnému dni vašeho oboru připravujeme dárková balení.

6. zdarma:

 • »Odeslal jsem příbalový leták s kupóny a 6. zdarma dosud nepřišlo.
 1. Váš balíček se nám vrátil nevyzvednutý. Seznam nevyzvednutých zásilek. Chcete-li, pošleme Vám balíček znovu. Za druhé poslání účtujeme manipulační poplatek 83 Kč.
 2. Příbalový leták jste poslal doporučeně. Pošta někdy dlouho otálí, než nám oznámí doporučené zásilky. Zásilky poslané obyčejně jsou rychlejší.
 3. Poslal jste neplatné kupóny. Jiné části krabičky, než kupón pro slevu k získání slevy neslouží. Stejně tak i děrované kupóny. Děrované kupóny jsou z těch balení, na které se sleva již poskytla. Děrovaný kupón dostanete např. na šestém zdarma, nebo v e-shopu, pokud si objednáte celou sadu 5+1 najednou.
 4. Neuvedl jste zpáteční adresu, nebo je adresa nečitelná. Napište nám. Podle Vaší mailové zprávy se už zorientujeme.
 5. Šestá balení zdarma odesíláme 2× týdně. V Call centru tel.: 739 447 675 se dozvíte stav Vaší zásilky.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Napište nám svůj dotaz.

© 2007-2008 Ipsum Grade s.r.o.